UVS AMU Poněšice, 373 41 Hluboká n. Vltavou
+420 728 015 082
petr.hrouzek@amu.cz
Aktuality
Novinky a zajímavosti o dění v našem rekreačním středisku či v blízkém okolí...

Přejeme krásné prožití vánočních svátků a spoustu úspěchů v novém roce.

GENERALI SURVIVAL 2014 JE ZA NÁMI

Letošní ročník soutěže GENERALI SURVIVAL 2014, v pořadí již třináctý, je úspěšně za námi! Tým organizátorů v čele s Martinem Pádivým jako vždy odvedl výbornou práci, stejně tak jako závodníci odvedli skvělé výkony. Počasí soutěžícím přálo, a tak se letošní ročník obešel bez dešťů i bez tropického vedra. Závod proběhl 13.-15. června 2014, více snímků a informací již brzy na www.generalisurvival.cz

BLÍŽÍ SE GENERALI SURVIVAL 2014

Již brzy nás čeká jedna z významných tradičních událostí. Ve dnech 13.-15. 6. 2014 se totiž do našeho areálu sjede na 150 sportovců a organizátorů v rámci akce GENERALI SURIVIVAL 2014. Soutěžní týmy odsud budou vyrážet ze startovní čáry a po absolvování disciplín na všech stanovištích zde budou i projíždet cílovou rovinkou. Část disciplín se plní přímo u nás, další vyžadují pohyb v terénu, pokud byste tedy v tomto termínu narazili na nezvyklé davy cysklistů se startovními štítky, je docela možné, že jsou na cestě právě k nám.

LÉTO ZA DVEŘMI

Na letošní, právě přicházející sezónu jsme si pro vás připravili několik novinek. Za nejvýznamnější z nich lze považovat kompletní rekonstrukci dlažby a zdiva v okolí bazénu. Nový protiskluzový povrch nyní umožní bezpečnější a pohodlnější pohyb během vodního skotačení. Zároveň máme za sebou rekonstrukci spojovací cesty mezi chatkami a hlavní budovou.

PODZIMNÍ TERMÍNY 2014

Plánujete na letošní podzim oslavu, firemní večírek, sportovní či adaptační kurz a uvažujete o pronájmu našich prostor? Doporučujeme si včas zarezervovat termín, neboť kalendář akcí se rychle plní − již máme posledních pár volných pátečních a sobotních večerů, které jsou v tomto období nejžádanější.