UVS AMU Poněšice, 373 41 Hluboká n. Vltavou
+420 728 015 082
petr.hrouzek@amu.cz
Místo pro Vaše akce
Rekreační středisko Poněšice je každoročně dějištěm mnoha nezapomenutelných událostí. Přidejte k nim i tu Vaši...
PREZENTACE, KURZY, ŠKOLENÍ

Areál střediska rády využívají kluby, spolky a firmy pro svá školení, sportovní kurzy a teambuildingové akce. Ke sportovním potřebám vám poslouží venkovní prostory nebo interiéry hlavní budovy. Pro potřeby prezentace disponujeme moderními LED televizory s multimediální podporou, kinosálem a projektorem s možností promítání z vlastních zařízení. Vaši prezentaci můžete skombinovat se zábavou, barem a rautem, který pro Vás připravíme.

OSLAVY A FIREMNÍ VEČÍRKY

Podobně jako v případě svatebních hostin rádi vyhovíme vašim přáním a potřebám a připravíme vám večírek dle vašich představ. Postaráme se o hostinu, vícechodové menu, rauty, grilování a další cateringové služby. Promítání fotografií, videí i hudební produkci lze zrealizovat prakticky kdekoliv, kde to technika umožňuje. Terasy mohou sloužit i jako odpaliště pro ohňostroj.

Svatby

Svěřte přípravy této velkolepé události do našich rukou, rádi vám poskytneme to nejlepší, co se v areálu nabízí. Na přání lze u nás uspořádat i obřad, pro nějž si novomanželé nejraději vybírají terasu nad řekou. Hlavní budovu lze využít jako bar, prostory pro hostinu, raut, zábavu i živou hudbu. Rádi se postaráme o kompletní výzdobu a catering včetně grilování či opékání prasete.